O nás

Czech Slovak Film Crew

Jsme profesionální databáze lidí z filmového průmyslu.

Představujeme snadné vyhledávání profesí podle zadaných kritérií, ale především možnost podívat se na volné termíny konkrétních lidí prostřednictvím jejich KALENDÁŘE.

Jak se zaregistrovat?

Po vstupu na portál se prostřednictvím aktivního odkazu PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE (v pravém horním menu nebo v pravém dolním menu) dostanete k formuláři k vyplnění údajů o vaší osobě. Registrace je bezplatná. Každý si může snadno svůj profil prostřednictvím vlastních přihlašovacích údajů upravovat a doplňovat.

Jak funguje kalendář?

Po zaregistrování se vám zobrazí kalendář, do kterého si budete zaznamenávat dny, které máte obsazené.

Producentům, režisérům a dalším lidem, kteří sestavují tým pro nový projekt ukážete, kdy máte volné termíny a můžete být k dispozici. Toto je největší benefit portálu Czech Slovak Film Crew.

Kdo může vidět váš kalendář?

Kdokoliv, kdo si pomocí horní vyhledávací lišty zadá požadovanou profesi a datum, ve kterém potřebuje konkrétní profesi pro svůj projekt. Pro toto vyhledávání není potřeba registrace.

hledat

Po zadání konkrétní profese a dnů OD-DO se osobě, která profesi hledá, zobrazí seznam lidí, kteří mají v požadovaný termín volno. Je to snadnější nástroj k oslovení těchto lidí pro svůj projekt.